Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Pracownik Produkcji - operator maszyn

ZEMAR Kody Kreskowe Sp. z o.o.O firmie

3 000‐6 000 zł brutto / mies.
  • Gdynia, pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Jesteśmy jedną z najbardziej dynamicznie rozwijających się firm z naszej branży. Poszukujemy osób z Trójmiasta bądź okolic do pracy w naszym zakładzie produkcyjnym w Załężu (gmina Przodkowo), który znajduje się 29 km od centrum Gdańska i 32 km od centrum Gdyni w kierunku Kartuz. Działamy w systemie trzyzmianowym. Dla osób z Trójmiasta zapewniamy transport.

Obowiązki:

Do obowiązków osoby zatrudnionej na w/w stanowisku należą czynności, które mają związek z kontrolą jakości i konfekcją produkowanych przez nas etykiet.

Wymagania:

Osoby na tym stanowisku powinny posiadać umiejętności manualne, które pomogą uzyskiwać dobre wyniki. Praca przy maszynach konfekcjonujących wymaga skrupulatności, dokładnego liczenia i jest to mechanika precyzyjna. Stanowisko dedykowane dla osób lubiących niezależność i stawianie sobie własnych celów. Nie poszukujemy osób z doświadczeniem, gdyż posiadamy wdrożony system szkoleń, który umożliwia rozwój i długofalową współpracę.

Oferujemy:

Pracę w bardzo ciekawej i dynamicznie rozwijającej się branży. Poznanie wielu nowych produktów i technologii. Pracę w firmie o działalności niszowej. Nasz zespół stanowią osoby młode, ambitne, żądne nowych wyzwań, ceniące oryginalność i jakość. Jeżeli jesteś takim amatorem mocnych wrażeń, nie zwlekaj, dołącz do nas. Wszystko to w oparciu o kodeksową, stałą umowę.

Oferty prosimy składać mailem z dopiskiem „PRACA - PRODUKCJA GDYNIA”
lub za pomocą przycisku „aplikuj”.

Ogłoszenie archiwalne