Ta oferta pracy jest nieaktualna od 8 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik produkcji - operator maszyn

  • Gliwice, śląskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 2018-09-07

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Grupa kapitałowa Opinion jest liderem w branży druku cyfrowego oraz rozwiązań z zakresu komunikacji wizualnej. Nasz zespół liczy 170 pasjonatów z różnych dziedzin. Koncentrujemy swoje działania na realizacji projektów dla klientów z Europy Zachodniej oraz z Polski. Od kilku lat strategicznie inwestujemy pozyskane fundusze w nowoczesny park maszynowy oraz rozwój naszych ludzi.

    Obecnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Gliwice

    Zakres obowiązków:

    • obsługa nowoczesnych, wielkoformatowych maszyn zgrzewających i ploterów tnących,
    • prace manualne przy produkcji reklam wielkoformatowych, zgodne z otrzymywanymi zleceniami produkcyjnymi,
    • uzupełnianie danych w systemie ERP,
    • realizowanie zadań zleconych przez przełożonego.

    Od Kandydatów oczekujemy:

    • zmysłu technicznego, łatwości w przyswajaniu wiedzy dotyczącej obsługi maszyn,
    • dyspozycyjności (praca w systemie zmianowym: 6:00-18:00, 18.00:6.00),
    • zaangażowania oraz sumienności w pełnieniu obowiązków,
    • gotowości do nawiązania dłuższej współpracy,
    • mile widziane doświadczenie w pracy przy obsłudze maszyn produkcyjnych.

     Nasza oferta:

    • stabilna praca w jednej z najnowocześniejszych drukarni w Europie,
    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, na pełny etat,
    • szkolenia z obsługi najnowszych maszyn drukujących lub ploterów,
    • możliwość zdobycia konkretnego doświadczenia zawodowego, dającego szansę rozwoju w branży poligraficznej lub produkcyjnej,
    • przyjazna atmosfera pracy w młodym zespole.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.).