Oferta pracy

Pracownik produkcji - Operator maszyn i urządzeń kablowych

TELE-FONIKA KABLE S.A.O firmie

  • Fordońska 152, Bydgoszcz
    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

TELE-FONIKA KABLE S.A.

Fordońska 152

Bydgoszcz

Twój zakres obowiązków

  • praca przy bezpośredniej produkcji kabli i przewodów po wstępnych szkoleniach stanowiskowych

  • obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych

  • kontrolowanie jakości wytwarzanego produktu

Nasze wymagania

  • sprawność fizyczna

  • doświadczenie w pracach technicznych

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym

  • odpowiedzialność i sumienność

  • mile widziane uprawnienia na wózki widłowe, suwnice

  • NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA - PRACA DO PRZYUCZENIA

To oferujemy

  • praca w stabilnej firmie

  • zatrudnienie bezpośrednio przez Pracodawcę na umowę o pracę

  • zmianowy system pracy (3 zmiany w ruchu ciągłym – 4 brygady)

  • bogaty pakiet socjalny (świadczenia świąteczne, dofinansowanie wypoczynku, zapomogi, pożyczki…)

  • wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia na stanowisku - premiowy system wynagradzania

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • firmowa drużyna sportowa

  • preferencyjne pożyczki

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

TELE-FONIKA KABLE SA jest największym producentem kabli i przewodów w Europie Środkowej i Wschodniej oraz należy do grona największych światowych dostawców kabli i przewodów.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy