Logo Pracuj.pl

Pracownik Produkcji - Operator Maszyn

Walki Ekopak S.A.O firmie

Walki Ekopak S.A.

Jatne (pow. otwocki)

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa maszyn produkcyjnych, urządzeń transportu bliskiego – suwnicy i/lub wózka widłowego.
  • Nadzór nad procesem produkcji oraz prawidłową realizacją zleceń według bieżących planów produkcyjnych w obszarze odpowiedzialności.
  • Raportowanie procesu produkcyjnego oraz wypełnianie dokumentacji związanej z przebiegiem pracy maszyn.
  • Dbanie o należyty stan maszyn, urządzeń i narzędzi oraz o ład i porządek na stanowisku pracy.
  • Przestrzeganie standardów jakościowych oraz procedur obowiązujących w firmie.

Nasze wymagania

  • Minimum roczne doświadczenie w pracy przy obsłudze maszyn produkcyjnych.
  • Mile widziane uprawnienia do obsługi suwnic.
  • Podstawowa znajomość obsługi komputera.
  • Dobra organizacja pracy własnej.
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym.

To oferujemy

  • Pakiet socjalny: opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe
  • Stabilne warunki zatrudnienia w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Sprzyjające warunki do rozwoju zawodowego

Misją Walki jest przyspieszenie światowego przejścia na bezodpadową przyszłość w dziedzinie opakowań i promowanie wykorzystania energooszczędnych materiałów w różnych gałęziach przemysłu. Rozwiązania produktowe Walki są projektowane tak, by przynosić wartość klientom na wielu różnych rynkach - od ekologicznych materiałów do pakowania po energooszczędne materiały eksploatacyjne. Walki jest dynamicznie rozwijającą się międzynarodową grupą zorganizowaną w trzech obszarach biznesowych: Consumer Packaging, Industrial Packaging and Engineered Materials, działająca w dwunastu różnych krajach, zarówno w Europie, jak i w Azji. W 2019 roku roczne obroty grupy wyniosły ok. 400 mln euro, zatrudnionych było ok. 1000 osób. Dowiedz się więcej o nas na stronie www.walki.com.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Pracownik Produkcji - Operator Maszyn, Jatne 17, Jatne (pow. otwocki)