Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik produkcji - Operator Maszyn (k/m)

ELREC Sp. z o.o. Sp.k.

  • Skarbimierz (pow. brzeski)

    Skarbimierz (pow. brzeski), opolskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 15

Twój zakres obowiązków

W związku z przenoszeniem zakładu z Czech do Polski poszukujemy:

Pracowników linii produkcyjnej - Operatorów maszyn (K/M)

Nasze wymagania

  • Dokładność

  • Sumienność

  • Gotowość do przestrzegania wymogów jakościowych

  • Doświadczenie w pracy na produkcji

  • Gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym

  • Dbałość o bezpieczeństwo i higienę pracy

To oferujemy

  • Aplikuj, by znaleźć pracę w której bierzesz udział w wytworzeniu produktu renomowanej marki,

  • Jesteś zatrudniony/a na podstawie umowy o pracę lub umowy zlecenie,

  • Jesteś zatrudniony bezpośrednio w firmie,

  • Otrzymujesz premię miesięczną i premię za jakość pracy,

  • Otrzymujesz wynagrodzenie za przepracowane godziny nocne i nadliczbowe,

  • Pracujesz w zgranym, międzynarodowym zespole,

  • Masz szansę na dokształcanie się w ramach training on the job i szkoleń zewnętrznych