Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Produkcji - Operator Maszyn

Orienta

  • Kąty Wrocławskie

    Kąty Wrocławskie, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę tymczasową
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Rekrutujemy dla

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI - OPERATOR MASZYN

Twój zakres obowiązków

  • Załadunek komponentów na automatyczne linie

  • Uruchomienie cyklu produkcyjnego

  • Dbałość o stanowisko pracy

  • Wizualna kontrola jakości gotowego komponentu, który wychodzi z maszy

Wymagania pracodawcy

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Dokładność, obowiązkowość, sumienność

  • Znajomość j. angielskiego, lub/i j. włoskiego będzie dodatkowym atutem

Pracodawca oferuje

  • Zatrudnienie w oparciu umowę o pracę tymczasową za pośrednictwem naszej agencji (z możliwością przejścia bezpośrednio pod firmę)

  • Pracę w międzynarodowym środowisku, w rozwijającej się na polskim rynku firmie

  • Możliwość rozwoju zawodowego

Orienta

Orienta Polska Sp. z o.o. to firma będąca częścią międzynarodowej Grupy Orienta, działająca na podstawie wpisu do rejestru agencji zatrudnienia nr 13347. Posiadamy dwudziestoletnie doświadczenie na włoskim rynku pracy, co pozycjonuje nas w czołówce najważniejszych firm specjalizujących się w zarządzaniu zasobami ludzkimi.

Przewiń do profilu firmy