Oferta pracy

Pracownik produkcji / Operator maszyn

TELE-FONIKA KABLE S.A.O firmie

  • Wielicka 114, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

TELE-FONIKA KABLE S.A.

Wielicka 114

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA - PRACA DO PRZYUCZENIA

  • praca przy bezpośredniej produkcji kabli i przewodów po wstępnych szkoleniach stanowiskowych

  • obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych

  • kontrolowanie jakości wytwarzanego produktu

Nasze wymagania

  • sprawność fizyczna

  • doświadczenie w pracach technicznych

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym

  • odpowiedzialność i sumienność

  • mile widziane uprawnienia na wózki widłowe, suwnice

To oferujemy

  • praca w stabilnej firmie

  • zatrudnienie bezpośrednio przez Pracodawcę na umowę o pracę

  • zmianowy system pracy (3 zmiany w ruchu ciągłym - 4 brygady) zmiany; 6-14, 14-22, 22-6

  • wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia na stanowisku

  • premiowy system wynagradzania

  • bogaty pakiet socjalny (świadczenia świąteczne, dofinansowanie wypoczynku, zapomogi, pożyczki…)

  • atrakcyjne warunki na przystąpienie do programu: ubezpieczenia na życie, opieki medycznej, kart sportowych

  • ZAPRASZAMY NA SPOTKANIE REKRUTACYJNE każdy wtorek i czwartek godz. 10:00 Miejsce: TELE-FONIKA Kable Kraków, ul. Wielicka 114 Brama Główna - prowadząca na produkcję