Ta oferta pracy jest nieaktualna od 307 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik produkcji/Operator maszyn (m/k)

  • Środa Śląska, Komorniki (pow. średzki), dolnośląskie
  • Pracownik fizyczny
  • 2017-11-20

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

    Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób do pracy na stanowisku:

    Miejsce pracy: Środa Śląska, Komorniki (pow. średzki)
    OM/SRO/1117
    Opis stanowiska:
    • dbanie o jakość wytwarzanych produktów,
    • produkcja części według instrukcji i wytycznych,
    • kontrola parametrów pracy maszyny i urządzeń pomocniczych,
    • uzupełnianie dokumentacji związanej z produkcją,
    • dbanie o czystość i porządek miejsca pracy.
    Wymagania:
    • minimum 2-letnie doświadczenie w pracy w zakładzie produkcyjnym przy obsłudze maszyn,
    • wiedza związana z obsługą maszyn,
    • zdolności manualne i techniczne,
    • umiejętność obsługi komputera,
    • gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym od poniedziałku do piątku,
    • sumienność, uczciwość, zaangażowanie,
    • mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych.
    Oferujemy:
    • stabilne warunki zatrudnienia - stałe wynagrodzenie, liczne premie,
    • pracę od poniedziałku do piątku, 8 godzin dziennie, wolne weekendy,
    • zatrudniamy na podstawie umowy o pracę bezpośrednio z pracodawcą,
    • dodatkowe świadczenia - prezent na urodziny, ślub, narodziny dziecka pracownika, ubezpieczenie grupowe,
    • bogaty pakiet socjalny - świadczenia na święta, paczki na Mikołajki, wyprawki szkolne, wczasy pod gruszą, wyjazdy integracyjne, pikniki rodzinne.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Agencja zatrudnienia nr cert. 136.

    opis