Logo Pracuj.pl

Pracownik produkcji - Operator maszyn

Paged Pisz Sp. z o.o.O firmie

  • Pisz, warmińsko-mazurskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Szukamy wielu kandydatów
  • Praca zmianowa:
    tak
  • Dni pracy:
    dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota, niedziela
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna

Paged Pisz Sp. z o.o.

Kwiatowa 1

Pisz

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • Ustawienie maszyny zgodnie z zaleceniami przełożonego
  • Zapewnienie odpowiedniego poziomu jakości
  • Wykonywanie norm produkcyjnych
  • Dbanie o bezpieczeństwo poprzez przestrzeganie obowiązujących procedur oraz porządkowanie stanowiska pracy

Nasze wymagania

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym (również w weekendy)
  • Zaangażowanie i odpowiedzialność

Mile widziane

  • Mile widziane uprawnienia na wózek widłowy
  • Dodatkowy atut doświadczenie przy obsłudze maszyn produkcyjnych

To oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę na pełen etat
  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności
  • Dodatkowe premie do 20% miesięcznie
  • Bezpłatna opieka medyczna na terenie całego kraju
  • Szeroki pakiet socjalny m.in. dofinansowanie do wczasów, kolonii dla dzieci, świadczenia świąteczne, imprezy integracyjne, wycieczki, pływalnia, fitness, hala sportowa
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjne warunki ubezpieczenia grupowego
  • Nagrody za dzielenie się swoimi pomysłami na rozwój, usprawnianie
  • Możliwość skorzystania z kasy zapomogowo - pożyczkowej

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • program emerytalny
  • preferencyjne pożyczki
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • paczki świąteczne

Prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku aplikuj. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Grupa Paged - holding przemysłowo-inwestycyjny o ponad 80-letniej tradycji, lider w branży sklejkowej. Jesteśmy stabilnie finansowo, dynamicznie rozwijającą się firmą, zatrudniającą ponad 1800 pracowników.

Aktualne oferty pracodawcy
Nr Ref. O/07/22

Pracownik produkcji - Operator maszyn, Kwiatowa 1, Pisz