Ta oferta pracy jest nieaktualna od 44 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik Produkcji - Operator Maszyn

  • Sady (pow. poznański), Tarnowo Podgórne (pow. poznański), Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 2017-10-02

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Starsprings Poland Sp. z o.o. to firma będąca wiodącym producentem formatek sprężynowych dla przemysłu meblarskiego oraz stelaży do łóżek dla przemysłu samochodowego. Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:
Miejsce pracy: Poznań, Sady (pow. poznański), Tarnowo Podgórne (pow. poznański)
Starsprings to innowacyjna firma rodzinna, która wychodzi naprzeciw zapotrzebowaniu na produkty wysokiej jakości w rozsądnej cenie. Nasze formatki sprężynowe są wykorzystywane przez wiodących producentów łóżek, krzeseł i sof. Zajmujemy się również opracowywaniem i dostarczaniem kompletnych systemów łóżek do samochodów ciężarowych. Produkcja zlokalizowana jest w naszej centrali w szwedzkiej miejscowości Herrljunga oraz w oddziałach na terenie Brazylii, Stanów Zjednoczonych i Polski.

Stosowany przez nas system pracy zapewnia codzienne wyzwania realizowane w koleżeńskiej atmosferze i  świadomości, że do rozwoju firmy potrzebni są ludzie o różnych cechach i charakterach, dlatego najważniejszy dla nas jest pracownik.

Opis stanowiska

  • obsługa maszyn produkcyjnych (produkcja formatek sprężynowych) zgodnie z obowiązującymi standardami i procedurami firmy,
  • nadzorowanie i kontrolowanie pracy maszyny produkcyjnej oraz wstępna kontrola jakościowa produkowanego asortymentu,
  • wykonywanie powierzonych zadań zgodnie z obowiązującymi na zakładzie produkcyjnym zasadami BHP oraz dbanie o porządek w miejscu pracy.

Wymagania

  • samodzielność i dobra organizacja pracy,
  • umiejętności manualne,
  • zaangażowanie w pracę,
  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym,
  • komunikatywność,
  • mile widziane doświadczenie w pracy przy obsłudze maszyn produkcyjnych.

Oferujemy

  • pracę w szwedzkiej firmie działającej na międzynarodowych rynkach,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • szkolenie adaptacyjne, pozwalające na stopniowe wdrożenie pracownika,
  • możliwość rozwoju osobistego popartą szkoleniami w zakresie powierzonego stanowiska,
  • wynagrodzenie w oparciu o stałą podstawę i atrakcyjny system premiowy,
  • socjalny pakiet benefitów dla każdego pracownika, między innymi opieka medyczna i karta sportowa,
  • długofalową współpracę,
  • miłą atmosferę w środowisku pracy.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania lub kontakt telefoniczny pod nr: (61)667 37 10
Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014r. poz. 1182, 1662)”.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się