Ta oferta pracy jest nieaktualna od 258 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik Produkcji - Operator Maszyn

  • Sady (pow. poznański), Tarnowo Podgórne (pow. poznański), Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 02.10.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Starsprings Poland Sp. z o.o. to firma będąca wiodącym producentem formatek sprężynowych dla przemysłu meblarskiego oraz stelaży do łóżek dla przemysłu samochodowego. Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:
    Miejsce pracy: Poznań, Sady (pow. poznański), Tarnowo Podgórne (pow. poznański)
    Starsprings to innowacyjna firma rodzinna, która wychodzi naprzeciw zapotrzebowaniu na produkty wysokiej jakości w rozsądnej cenie. Nasze formatki sprężynowe są wykorzystywane przez wiodących producentów łóżek, krzeseł i sof. Zajmujemy się również opracowywaniem i dostarczaniem kompletnych systemów łóżek do samochodów ciężarowych. Produkcja zlokalizowana jest w naszej centrali w szwedzkiej miejscowości Herrljunga oraz w oddziałach na terenie Brazylii, Stanów Zjednoczonych i Polski.

    Stosowany przez nas system pracy zapewnia codzienne wyzwania realizowane w koleżeńskiej atmosferze i  świadomości, że do rozwoju firmy potrzebni są ludzie o różnych cechach i charakterach, dlatego najważniejszy dla nas jest pracownik.

    Opis stanowiska

    • obsługa maszyn produkcyjnych (produkcja formatek sprężynowych) zgodnie z obowiązującymi standardami i procedurami firmy,
    • nadzorowanie i kontrolowanie pracy maszyny produkcyjnej oraz wstępna kontrola jakościowa produkowanego asortymentu,
    • wykonywanie powierzonych zadań zgodnie z obowiązującymi na zakładzie produkcyjnym zasadami BHP oraz dbanie o porządek w miejscu pracy.

    Wymagania

    • samodzielność i dobra organizacja pracy,
    • umiejętności manualne,
    • zaangażowanie w pracę,
    • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym,
    • komunikatywność,
    • mile widziane doświadczenie w pracy przy obsłudze maszyn produkcyjnych.

    Oferujemy

    • pracę w szwedzkiej firmie działającej na międzynarodowych rynkach,
    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
    • szkolenie adaptacyjne, pozwalające na stopniowe wdrożenie pracownika,
    • możliwość rozwoju osobistego popartą szkoleniami w zakresie powierzonego stanowiska,
    • wynagrodzenie w oparciu o stałą podstawę i atrakcyjny system premiowy,
    • socjalny pakiet benefitów dla każdego pracownika, między innymi opieka medyczna i karta sportowa,
    • długofalową współpracę,
    • miłą atmosferę w środowisku pracy.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania lub kontakt telefoniczny pod nr: (61)667 37 10
    Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014r. poz. 1182, 1662)”.