Oferta pracy

Pracownik Produkcji - Operator Maszyn Produkcyjnych

KGL S.A.

  • Klaudyn (pow. warszawski zachodni)

    Klaudyn (pow. warszawski zachodni), mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • obsługa maszyn produkcyjnych

  • zapewnienie ciągłości produkcji w oparciu o obowiązujące procedury

  • prowadzenie dokumentacji produkcyjnej

  • bieżąca kontrola jakości produkowanego wyrobu

  • dbanie o porządek na stanowisku pracy oraz czystość maszyn

  • przestrzeganie standardów produkcyjnych zgodnie z przyjętymi systemami

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum zawodowe (mile widziane techniczne)

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

  • odpowiedzialność i zaangażowanie w pracy

  • dyspozycyjność

  • umiejętności pracy w zespole

  • przestrzeganie wymogów zintegrowanego systemu zarządzania

To oferujemy

  • umowę o pracę bezpośrednio w firmie KGL

  • pracę w systemie zmianowym 4-brygadowym (12h)

  • możliwość podjęcia pracy od zaraz

  • atrakcyjne wynagrodzenie: stawka godzinowa, premia frekwencyjna, premia wynikowa

  • możliwość rozwoju i awansu w ramach Działu Produkcji

  • świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (bony świąteczne, paczki upominkowe, pożyczki celowe itp.)

  • ubezpieczenie grupowe PZU pracowników oraz współmałżonka lub partnera

  • prywatną opiekę medyczną Medicover (indywidualną, partnerską, rodzinną) od początku zatrudnienia

  • kartę Multisport

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • wyprawka dla dziecka

  • paczki świąteczne

KGL S.A.

KGL S.A. to polska spółka notowana na giełdzie, od niemal 30 lat działająca w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych. Zajmujemy się:

- produkcją i sprzedażą folii oraz opakowań z tworzyw sztucznych,

- dystrybucją granulatów tworzyw sztucznych,

- importem surowców i półproduktów,

- wytwarzaniem narzędzi produkcyjnych (form) na maszyny termoformujące i wtryskarki.

Od lat koncentrujemy nasze działania na zwiększaniu skali działalności produkcyjnej. W tym zakresie sukcesywnie rozbudowujemy zaplecze produkcyjne poprzez zakup i budowę hal produkcyjnych i magazynowych oraz zakup maszyn i urządzeń. Posiadamy nowoczesne Centrum Badań i Rozwoju (CBR), w którym opracowywane są projekty nowych, innowacyjnych produktów oraz własne narzędziownie.

W całej Grupie KGL pracuje łącznie niemal 1000 osób w kilku lokalizacjach. Pomimo ogromnej skali działalności, w codziennym zarządzaniu dokładamy starań, aby spółka zachowała swój wyjątkowy charakter i aby każdy z naszych Pracowników czuł się częścią wielkiej rodziny KGL.

Jako Pracodawca cały czas udoskonalamy nasze systemy wynagradzania, dostosowując je do realiów rynkowych oraz rozbudowujemy kafeterię benefitów.

Dynamika rozwoju naszego biznesu sprawia, że każdy nowy Pracownik może wykazać się inicjatywą i realizować nie tylko wypracowane standardy, ale również własne pomysły.

Przewiń do profilu firmy