Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Pracownik Produkcji - Operator Maszyn

Korporacja KGL S.A.O firmie

  • Rzakta (pow. otwocki)

    Rzakta (pow. otwocki), mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • obsługa maszyn produkcyjnych

  • zapewnienie ciągłości produkcji w oparciu o obowiązujące procedury

  • prowadzenie dokumentacji produkcyjnej

  • bieżąca kontrola jakości produkowanego wyrobu

  • dbanie o porządek na stanowisku pracy oraz czystość maszyn

  • przestrzeganie standardów produkcyjnych zgodnie z przyjętymi systemami

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum zawodowe (mile widziane techniczne)

  • odpowiedzialność i zaangażowanie w pracy

  • dyspozycyjność

  • umiejętności pracy w zespole

  • przestrzeganie wymogów zintegrowanego systemu zarządzania

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • umowę o pracę bezpośrednio w firmie Korporacja KGL

  • pracę w systemie zmianowym 4 brygadowym

  • możliwość podjęcia pracy od zaraz

  • atrakcyjne wynagrodzenie: stawka godzinowa; premia frekwencyjna; premia wynikowa

  • możliwość rozwoju i awansu w ramach Działu Produkcji

  • świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (bony świąteczne, paczki upominkowe, pożyczki celowe itp.)

  • ubezpieczenie grupowe PZU pracowników oraz współmałżonka lub partnera

  • prywatną opiekę medyczną Medicover (indywidualną, partnerską, rodzinną)

  • dodatkowe benefity do wyboru: bilety do kina lub teatru, karta multisport,

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

Korporacja KGL S.A.

Korporacja KGL to spółka zajmująca się produkcją tworzyw sztucznych metodą termoformowania, dystrybucją granulatów tworzyw sztucznych, importem surowców i półproduktów oraz sprzedażą i eksportem tworzyw sztucznych. Ponadto KGL to elastyczny i uniwersalny producent opakowań z tworzyw sztucznych. Spółka produkuje folie oraz opakowania z tworzyw sztucznych przy wykorzystaniu metod ekstruzji, termoformowania i wtrysku.

Centrala spółki zlokalizowana jest w Mościskach (pow. warszawski zachodni), a biura, hale produkcyjne oraz magazyny Korporacji KGL mieszczą się ponadto w Klaudynie k./ Warszawy, Rzakcie k./ Otwocka oraz w Kostrzynie Wlkp. k/ Poznania.

W całej Grupie KGL pracuje już ponad 750 osób w kilku lokalizacjach. Jeżeli bliski jest Ci rozwój zawodowy oraz praca w oparciu o profesjonalizm i wartości, dołącz do nas - zapraszamy do aplikowania.

Przewiń do profilu firmy