Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik produkcji – Operator maszyn stolarskich

HEBAN Sp. z o.o. Sp.k.

  • Majdan (pow. otwocki)

    Majdan (pow. otwocki), mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • obsługa maszyn stolarskich (piła, okleiniarka, frezarka)

  • rozcinanie arkuszy płyty na formatki

  • oklejanie przygotowanych formatek

  • drobne prace magazynowe

Nasze wymagania

  • dokładność

  • motywacja do pracy

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • przyuczenie do zawodu

  • prace w nowoczesnej hali produkcyjnej na nowych maszynach

  • dobrą atmosferę pracy

  • stabilne zatrudnienie

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego, paczki świąteczne

Benefity

  • paczki świąteczne