Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Produkcji / Operator Maszyn

Stora Enso O firmie

  • Przemysłowa 52, Tychy
    Tychy, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Stora Enso

Przemysłowa 52

Tychy

Twój zakres obowiązków

  • pomoc w obsłudze maszyn i urządzeń produkcyjnych

  • prawidłowe dostarczanie i nakładanie półfabrykatu do maszyny oraz prawidłowe ułożenie wyrobu na palecie

  • pomoc w procesie ustawienia maszyny

  • sprawdzenie jakości wykonywanego wyrobu

  • dbanie o prawidłowe wydruki etykiet do wyrobu gotowego i oznaczanie palet

Nasze wymagania

  • doświadczenie w obsłudze maszyn mile widziane

  • gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym (pn-pt)

  • wykształcenie min. średnie techniczne (preferowane mechaniczne)

  • podstawowa znajomość obsługi komputera

  • dodatkowe atuty: znajomość maszyn przetwórczych produkujących pudła, doświadczenie w zakresie nadruków fleksograficznych, znajomość techniki wykrawania płaskiego pudeł, znajomość obsługi sklejarki wielopunktowej

To oferujemy

  • konkurencyjne wynagrodzenie oraz system nagród

  • wyższe dodatki za pracę nocną

  • stabilne warunki zatrudnienia

  • - szeroki pakiet socjalny (m.in. Multisport, fundusz pożyczkowy, bilety na imprezy kulturalno- oświatowe, świadczenia pieniężne świąteczne, paczki świąteczne dla dzieci, wycieczki).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

  • preferencyjne pożyczki

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • program rekomendacji pracowników

  • pikniki rodzinne

Stora Enso

Miejsce pracy pozytywnie wpływające na klimat. Każdego dnia.

Wierzymy, że zastępując materiały na bazie paliw kopalnych produktami odnawialnymi, możemy zarówno pomóc planecie, jak i zrobić coś dobrego dla jej mieszkańców. W Stora Enso zbudujesz karierę, która zapewni Ci możliwości rozwoju, zarówno zawodowego, jak i osobistego, i dzięki której przyczynisz się do budowania bardziej ekologicznej przyszłości, poszukując odnawialnych rozwiązań zastępujących materiały na bazie paliw kopalnych.

Przewiń do profilu firmy