Oferta pracy

Pracownik Produkcji/Operator Maszyn

COLIANO firmie

  • Wykroty (pow. bolesławiecki)

    Wykroty (pow. bolesławiecki), dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa maszyn i urządzeń na stanowisku produkcyjnym,

  • Bieżące utrzymywanie stanowiska oraz podręcznego sprzętu w czystości

  • Kontrola i regulacja parametrów maszyn i urządzeń.

Nasze wymagania

Mile widziane

  • książeczka sanitarno-epidemiologiczna

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Pracowniczy Plan Emerytalny

  • Dofinansowanie karty sportowej, do wypoczynku

  • Pracę w systemie 2-zmianowym

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • paczki świąteczne

COLIAN

Colian to dynamicznie rozwijająca się polska grupa kapitałowa, specjalizująca się w produkcji, dystrybucji oraz sprzedaży artykułów spożywczych. Funkcjonujemy w obrębie trzech dywizji biznesowych: słodyczy, kulinariów (przypraw, bakalii) i napojów. Na nasze portfolio składają się znane, lubiane marki: Solidarność, Goplana, Grześki, Familijne, Jeżyki, Jutrzenka, Akuku!, Appetita, Siesta, Hellena. Zatrudniamy obecnie około 2600 pracowników na terenie całej Polski.

Przewiń do profilu firmy