Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Pracownik Produkcji - Operator Maszyny

Schoenberger Polska Enterprises Sp. z o.o.

  • Mazowiecka 70A, Mokre, Toruń
    Toruń, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna
  • Praca zmianowa:tak, 2 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:6:00-14:00, 14:00-22:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki

Mazowiecka 70A

Mokre

Toruń

Twój zakres obowiązków

  • terminowe i dokładne wykonywanie pracy według zleceń produkcyjnych,

  • obsługa maszyny do cięcia aluminium i PVC,

  • obsługa pras do wykrawania otworów z listwy PVC,

  • utrzymanie czystości i porządku na stanowisku pracy oraz przestrzeganie przepisów BHP.

Nasze wymagania

  • zaangażowanie w pracę, którą wykonujesz,

  • sumienność, dokładność i elastyczność,

  • gotowość do podjęcia pracy fizycznej,

  • doświadczenie w pracy na produkcji.

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy na stanowisku Operatora Maszyny

To oferujemy

  • przyjazną atmosferę :),

  • stabilne zatrudnienie (umowa o pracę na pełen etat),

  • pracę w systemie dwuzmianowym (6-14, 14-22).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • program emerytalny

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Firma Schoenberger Polska Enterprises Sp. z o.o. działa w Polsce od 2013 roku. Jesteśmy liderem na rynku osłon okiennych. Specjalizujemy się w produkcji wysokojakościowych rolet zewnętrznych i plisowanych, markiz, żaluzji i moskitier. Nasze produkty docierają do ludzi w całej Europie, dbając o ich prywatność oraz ochronę przed słońcem.

Przewiń do profilu firmy