Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Produkcji - Operator Pras Krawędziowych z możliwością przyuczenia

Schrag

  • Konstantynów Łódzki

    Konstantynów Łódzki, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • pomoc w obsłudze/obsługa maszyn produkcyjnych do obróbki metalu tj.: prasy krawędziowe, gilotyny , wykrawarki itp.

  • obsługa i programowanie maszyn CNC po przeszkoleniu

  • wykonywanie profili na podstawie dokumentacji technicznej

  • terminowa realizacja zadań produkcyjnych

  • kontrola jakości wykonywanych elementów

  • przestrzeganie zasad BHP

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na produkcji

  • dokładność, sumienność, odpowiedzialność

Mile widziane

  • znajomość rysunku technicznego i umiejętność obsługi urządzań pomiarowych

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności,

  • premie, dodatki stanowiskowe, dodatki stażowe

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych -awanse stanowiskowe

  • możliwość zdobycia uprawnień UDT: suwnice, wózki widłowe.

  • pracę w systemie jedno lub dwuzmianowym

  • szkolenia i wsparcie ze strony doświadczonych pracowników i przełożonych

  • dla osób bez odpowiedniego doświadczenia możliwość przeszkolenia

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • premie

Schrag

Firma SCHRAG należy do czołowych producentów wysokiej jakości kształtowników giętych na zimno dla budownictwa przemysłowego. Nasz sukces opiera się na technicznym know-how oraz ciągłym rozwoju innowacyjnych produktów jak płatwie, rygle, podstawy pod pasma świetlne. Aby lepiej realizować potrzeby naszych klientów planujemy rozwijać nasz dział produkcji.

Więcej informacji o firmie można przeczytać na www.schrag.pl

Przewiń do profilu firmy