Logo Pracuj.pl

Pracownik Produkcji - Operator Produkcji

Valeo Lighting SystemsO firmie

  • Tryb wypłaty:
    miesięczna

Valeo Lighting Systems

Europejska 50

Osiedle Niepodległości

Chrzanów

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • Dbałość o ciągłość produkcji
  • Dbanie o porządek stanowiska pracy
  • Wypełnianie dokumentacji systemowej
  • Przestrzeganie zasad BHP i PPOŻ

Nasze wymagania

  • Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym i 4-brygadowym
  • Dokładność i sumienność
  • Dobra organizacja pracy
  • Przestrzeganie zasad BHP
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Mile widziane osoby z lekkim stopniem niepełnosprawności

To oferujemy

  • Bezpośrednie i stabilne zatrudnienie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + dodatki funkcyjne)
  • Umowę o pracę na pełen etat (okres próbny - 3 miesiące)
  • Pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dopłata do karty MyBenefits, dodatki na święta: Boże Narodzenie oraz Wielkanoc, "Wczasy pod Gruszą", wyprawki dla dziecka, dopłata do żłobków i przedszkoli, imprezy firmowe: Piknik Rodzinny, Mikołajki i wiele wiele innych!
  • Możliwość rozwoju i awansu
  • Szkolenia wewnętrzne
  • Przyjazną atmosferę pracy

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej bądź wziąć udział w procesie rekrutacyjnym, wyślij CV

Lub zadzwoń 532 418 836

Lub wyślij SMS o treści “PRACA”

Grupa Valeo jest wiodącym dostawcą motoryzacyjnym i partnerem dla producentów samochodów na całym świecie. Grupa dostarcza i dystrybuuje części do samochodów i niezależnych operatorów rynku części zamiennych. Jako firma technologiczna projektujemy innowacyjne rozwiązania dla inteligentnej mobilności, ze szczególnym naciskiem na intuicyjną jazdę, ograniczenie emisji CO₂ i innych gazów cieplarnianych oraz promowanie rozwoju autonomicznej jazdy.

Zakład Produkcji Systemów Oświetlenia w Chrzanowie wytwarza lampy tylne i przednie do samochodów osobowych przy zastosowaniu zaawansowanych technologii metalizacji, montażu oraz wtrysku tworzyw sztucznych. Ponadto zakład posiada w pełni wyposażone laboratorium pomiarowe z unikatowym tunelem do badań fotometrycznych. W związku z rozwojem nowych projektów, w Chrzanowie zostało otwarte nowoczesne Centrum Rozwojowe, które skupiać się będzie na projektowaniu oraz produkcji innowacyjnych systemów oświetleniowych dedykowanych samochodom osobowym.

Pracownik Produkcji - Operator Produkcji, Europejska 50, Osiedle Niepodległości, Chrzanów