Oferta pracy

Pracownik Produkcji/ Operator

STENA Recycling Sp. z o.o.

  • Bakałarzewska 21, Suwałki
    Suwałki, podlaskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:7:00-15:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki + nadgodziny

Bakałarzewska 21

Suwałki

Twój zakres obowiązków

  • ręczne sortowanie surowców (papier, folie)

  • obsługa maszyn, urządzeń i narzędzi znajdujących się w ciągu technologicznym

  • dbanie o sprzęt, zgłaszanie wszelkich awarii i uszkodzeń

  • załadunek i rozładunek surowców, klasyfikacja materiałów

  • współpraca z innymi pracownikami podczas sortowania, przerobu i załadunku surowców w celu realizacji planów produkcyjnych

  • udział w pracach porządkowych zakładu

Nasze wymagania

  • szukasz stałej i stabilnej pracy na 1 zmianę (pon. – pt.; 7:00-15:00)

  • dbasz w każdej sytuacji o bezpieczeństwo swoje i innych

  • uczciwość, pracowitość i pozytywne nastawienie to Twoje główne cechy

  • chcesz zdobywać nowe uprawnienia i pracować w branży recyklingu i gospodarki odpadami

Mile widziane

  • uprawnienia na wózki widłowe/ ładowarkę będą dodatkowym atutem

To oferujemy

  • umowę o pracę, stabilne zatrudnienie

  • terminowo wypłacane wynagrodzenia i nagrody

  • profesjonalną i atestowaną odzież ochronną

  • szkolenia i kursy finansowane przez pracodawcę

  • ubezpieczenie medyczne, na życie, kartę sportową

  • bezpieczne miejsce pracy z dobrą atmosferą

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne