Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik produkcji / Operator-technik

Ferrosan Medical Devices Sp. z o.o.O firmie

  • Szczecin, ul. Koksowa 3
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Ferrosan Medical Devices Sp. z o.o.

Szczecin

Szczecin

Spółka Ferrosan Medical Devices, polski oddział duńskiego holdingu o tej samej nazwie, zajmuje się projektowaniem i produkcją małoinwazyjnych urządzeń medycznych do biopsji. Więcej informacji o firmie można znaleźć na: www.ferrosanmd.com

Aktualnie do naszego oddziału w Szczecinie przy ul. Koksowej 3 (Dzielnica: Pomorzany), poszukujemy osoby na stanowisko:
Pracownik produkcji / Operator-technikNumer ref.: (Szczecin, ul. Koksowa 3)
Zakres zadań:
  • montaż drobnych komponentów i podzespołów wchodzących w skład produktu medycznego w pomieszczeniu o podwyższonej klasie czystości
  • obsługa maszyn i urządzeń wspomagających budowanie produktów medycznych
  • ścisłe przestrzeganie standardów właściwych dla branży medycznej
  • dbałość o porządek miejsca pracy
Wymagania:
  • wykształcenie min. zawodowe, preferowane średnie techniczne
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym (dwie zmiany)
  • umiejętność pracy w zespole kilkunastoosobowym
  • cierpliwość, zdolność koncentracji, dokładność, dbałość o szczegóły
  • znajomość podstaw obsługi komputera
  • doświadczenie w procesach lutowania oraz klejenia elementów precyzyjnych przy pomocy dyspensera pneumatycznego będzie dodatkowym atutem
Oferujemy:
  • nowoczesne, estetyczne i bezpieczne środowisko pracy w firmie z duńskim kapitałem
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • stabilność wynagrodzenia, premie oraz nagrody dodatkowe
  • pakiet prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenie grupowe, karta sportowa, świadczenia socjalne
Gwarantujemy całkowitą poufność przesłanych informacji, zastrzegając sobie możliwość odpowiedzi jedynie na wybrane przez nas oferty. Nadesłanych ofert nie zwracamy.

Prosimy o zamieszczenie jednego z oświadczeń w cv:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w CV oraz dołączonych do niego pozostałych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku utrwalonego na ewentualnie dołączanym zdjęciu) przez Ferrosan Medical Devices Sp. z o.o., ul. Koksowa 3,  70-031 Szczecin, w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego na stanowisko Pracownik Produkcji/Operator-technik.

Ogłoszenie archiwalne