Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik produkcji / Operator-technik

Ferrosan Medical Devices Sp. z o.o.

  • Koksowa 3, Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Koksowa 3

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • montaż drobnych komponentów i podzespołów wchodzących w skład produktu medycznego w pomieszczeniu o podwyższonej klasie czystości

  • obsługa maszyn i urządzeń wspomagających budowanie produktów medycznych

  • ścisłe przestrzeganie standardów właściwych dla branży medycznej

  • dbałość o porządek miejsca pracy

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. zawodowe, preferowane średnie techniczne

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym (dwie zmiany)

  • umiejętność pracy w zespole kilkunastoosobowym

  • cierpliwość, zdolność koncentracji, dokładność, dbałość o szczegóły

  • znajomość podstaw obsługi komputera

Mile widziane

  • doświadczenie w procesach lutowania oraz klejenia elementów precyzyjnych przy pomocy dyspensera pneumatycznego będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • nowoczesne, estetyczne i bezpieczne środowisko pracy w firmie z duńskim kapitałem

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • stabilność wynagrodzenia, premie oraz nagrody dodatkowe

  • pakiet prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenie grupowe, karta sportowa, świadczenia socjalne

Spółka Ferrosan Medical Devices, polski oddział duńskiego holdingu o tej samej nazwie, zajmuje się projektowaniem i produkcją małoinwazyjnych urządzeń medycznych do regionalnej anestezji, oraz biopsji. Więcej o firmie możesz przeczytać na: www.ferrosanmd.com

Przewiń do profilu firmy