Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Produkcji / Operator Wózka Widłowego

Tinplate Service Center Sp. z o.o.O firmie

4 000 brutto / mies.
  • Dąbrowska 207, Będzin
    Będzin, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Tinplate Service Center Sp. z o.o.

Dąbrowska 207

Będzin

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie towarów pod potrzeby produkcyjne

  • Pakowanie blachy i przygotowanie towarów do wysyłki

  • Sortowanie i kontrola jakościowa blach

  • Obsługa linii produkcyjnej

  • Wykonywanie pracy zgodnie z zasadami BHP i procedurami jakości.

Nasze wymagania

  • Uprawnienia UDT i doświadczenie w obsłudze wózków widłowych (warunek konieczny)

  • Gotowość do pracy w systemie 2 – zmianowym ( 6 -14, 14 - 22 )

  • Wykształcenie min. zawodowe

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Doświadczenie w pracy na produkcji mile widziane

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w międzynarodowej firmie

  • Szkolenia przygotowujące do wykonywania zadań i obsługi maszyn

  • Wynagrodzenie całkowite : 4000 zł brutto/miesiąc wliczając premię motywacyjną i kwartalną

Tinplate Service Center Sp. z o. o świadczy usługi w zakresie cięcia i sprzedaży blachy dla producentów opakowań chemicznych i żywnościowych. Jako spółka należąca do hiszpańskiego koncernu COMESA S. A. prowadzimy działalność na polskim rynku od 2009 roku.

Przewiń do profilu firmy