Ta oferta pracy jest nieaktualna od 129 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik Produkcji Operator Wózka Widłowego bez doświadczenia

  • Poznań, wielkopolskie
  • Pracownik fizyczny
  • 11.02.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Rekrutacja do wiodącego producenta gum do żucia cały czas trwa. Chcesz pracować z wózkami widłowymi, ale nie masz doświadczenia - zapraszamy. Chcesz dopiero zrobić sobie takie uprawnienia - zapraszamy, finansujemy kursy.

    Pracownik Produkcji Operator Wózka Widłowego bez doswiadczenia
    Nr ref.: /289/12/2017/MR/36951
    Poznań

    oferujemy

    • wynagrodzenie podstawowe wzrastające wraz ze stażem pracy plus atrakcyjne premie frekwencyjne,
    • umowę o pracę tymczasową na pełen etat (opłacamy wszystkie składki ZUS, płatne urlopy),
    • stabilną pracę w międzynarodowej firmie,
    • możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez klienta i dalszy rozwój w strukturach firmy,
    • Randstad Plus (karta sportowa, opieka medyczna, zniżki do kin, restauracji, sklepów),
    • szereg benefitów (deputat gum do żucia itp.),
    • darmową kawę, herbatę, owoce, warzywa, słodycze bez ograniczeń, domowe obiady tylko za 6 złotych, piłkarzyki, telewizja,
    • opieka wykwalifikowanego konsultanta od poniedziałku do piątku,
    • miejsce dla pojazdów na strzeżonym, bezpłatnym parkingu obok miejsca pracy,
    • pracę w zgranym zespole i świetnej atmosferze w firmie o silnych, pro-pracowniczych wartościach,
    • cykliczne imprezy pracownicze,
    • szkolenia okresowe w nieszablonowych warunkach, w atrakcyjnych miejscach Poznania,
    • prostą, lekką pracę w nowoczesnym zakładzie o wysokich standardach.

    zadania
    • praca przy maszynach produkcyjnych/pakujących,
    • obsługa wózków widłowych średnio przez 1,5h dziennie,
    • uzupełnianie produktu w maszynie,
    • prace porządkowe.

    oczekujemy

    • sumienności,
    • zaangażowania i motywacji do pracy,
    • dyspozycyjności do pracy w systemie 3 zmianowym, 4 brygadowym,
    • aktualnej książeczki sanepidowskiej lub gotowości do jej wyrobienia - nic za to nie zapłacisz,
    • uprawnień obsługi wózka widłowego z legitymacją UDT lub gotowością do ich wyrobienia ( finansujemy kursy).

    Zadzwoń lub wyślij sms o treści "praca" na numer 501 324 965 – oddzwonimy i odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Możesz też wypełnić formularz na stronie.

    Agencja zatrudnienia numer wpisu do rejestru 47.