Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik produkcji - operator wózka widłowego

STOVIT GROUP Sp. z o.o.O firmie

  • Transportowa 4, Bydgoszcz
    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

STOVIT GROUP Sp. z o.o.

Transportowa 4

Bydgoszcz

Twój zakres obowiązków

  • transportowanie surowców, wsadów i materiałów pomocniczych na poszczególne stanowiska pracy operatorów,

  • bieżąca obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych,

  • prace manualne związane z pakowaniem wyrobów gotowych,

  • przestrzeganie zatwierdzonych receptur technologicznych, odpowiedzialność za jakość wyrobów, zapewnienie właściwego poziomu wydajności i spełnienie założeń w zakresie produktywności linii produkcyjnych.

Nasze wymagania

  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych wraz z wymianą butli gazowej,

  • dyspozycyjność: praca 2- zmianowa (6.00-14.00) oraz gotowości do pracy w godzinach nocnych (22.00-6.00),

  • sprawność fizyczna, zręczność,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • aktualne badania sanitarno-epidemiologicznych (mile widziane).

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • wynagrodzenie stałe + comiesięczna premia zadaniowa,

  • pracę od poniedziałku do piątku po 8 godzin dziennie,

  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego,

  • pracowniczy program emerytalny (PPE),

  • możliwość zakupów produktów w preferencyjnych cenach,

  • deputaty w postaci produktów oferowanych przez firmę.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • program emerytalny