Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik produkcji - Operator wtryskarek

PATRYK STRZELEWICZ Q-WORKSHOP

  • Pyzdry

    Pyzdry, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • montaż/demontaż form wtryskowych

  • dbałość o poprawne funkcjonowanie wtryskarek i urządzeń peryferyjnych

  • nadzór nad bieżącą produkcją

  • ustawianie parametrów wtrysku i uruchomienie procesu wtryskiwania

  • nadzorowanie parametrów procesu produkcyjnego

  • kontrola jakości produktu gotowego.

Nasze wymagania

  • Dobra organizacja pracy

  • Samodzielność w wykonywaniu obowiązków

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Systematyczność, dokładność oraz zaangażowanie w wykonywane obowiązki

  • Podstawowa znajomość technologii wtrysku będzie dodatkowym autem

  • Gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym od poniedziałku do piątku

  • Istnieje możliwość do przyuczenia do wykonywanej pracy.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

  • Wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji i zaangażowania

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji

  • Bardzo dobrą atmosferę pracy

  • Zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.

O nas

Q WORKSHOP - Światowy lider na rynku producentów akcesoriów do gier planszowych i RPG, poszukuje nowego członka zespołu.