Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Produkcji – Operator Wtryskarek

Plastipak Polska Sp. z o.o.

  • Tychy

    Tychy, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Praca na produkcji przy wtryskarkach z wykorzystaniem wysoko zautomatyzowanego procesu (produkcja preform)

  • Przygotowanie opakowań do produkcji oraz zabezpieczenie gotowego produktu

  • Kontrola jakości bieżącego produktu

  • Prowadzenie dokumentacji produkcyjnej

Nasze wymagania

  • Uprawnienia do obsługi wózka paletowego podnośnikowego

  • Gotowość do pracy w systemie równoważnym po 12h

  • Dobra organizacja pracy własnej

Mile widziane

  • Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

To oferujemy

  • Pracę w nowoczesnym Zakładzie ze swobodnym dostępem do miejsc parkingowych

  • Umowę o pracę zawartą bezpośrednio z Plastipak

  • Nadgodziny płatne (stawka godzinowa + 100%)

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione zarówno od umiejętności jak i stażu pracy pracownika

  • Przyjazne środowisko pracy oparte na współpracy i dzieleniu się wiedzą

  • Szkolenia

  • Premia kwartalna

  • Premie świąteczne

  • Bony SODEXO – 200 zł brutto miesięcznie

  • Karta do automatu z przekąskami

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • spotkania integracyjne

  • dofinansowanie wypoczynku

Jesteśmy firmą produkującą opakowania z tworzyw sztucznych dla wielu najbardziej znanych marek konsumenckich na całym świecie produkujących żywność, chemikalia, oleje, detergenty i wiele innych.

Obsługujemy obecnie wiele najnowocześniejszych zakładów produkcyjnych na całym świecie. Jesteśmy częścią międzynarodowej struktury.

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.