Logo Pracuj.pl

Pracownik produkcji / Operator wytłaczarek

Mardom Sp. z o.o.O firmie

  • Łódź
    Łódź, łódzkie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa maszyn produkcyjnych ( wytłaczarek / ekstruderów ) zgodnie z obowiązującymi standardami
  • Zapewnienie ciągłości pracy maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • Utrzymanie maksymalnej wydajności produkcji
  • Kontrola jakościowa i wizualna produkowanych wyrobów
  • Przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy

Nasze wymagania

  • Dobra organizacja pracy
  • Gotowość do pracy zmianowej
  • Dokładność, sumienność, kreatywność
  • Umiejętność pracy w zespole

Mile widziane

  • Doświadczenie jako operator wytłaczarek
  • Doświadczenie w pracy na produkcji

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Benefity w postaci dofinansowania do kart MultiSport

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

Firma Mardom Sp. z o.o. jest Spółką należącą do liderów branży wykończenia wnętrz w Polsce, słynącą z ekskluzywnych produktów oraz obsługi klientów na najwyższym poziomie. W związku z dalszym rozwojem naszej firmy poszukujemy osoby, która obejmie stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź, Teofilów

Pracownik produkcji / Operator wytłaczarek, Łódź