Logo Pracuj.pl

Pracownik Produkcji - Operator Wytwarzania

Unilever Polska BydgoszczO firmie

3 500–5 300
brutto / mies.
  • Praca zmianowa:
    tak, 3 zmiany
  • Dni pracy:
    poniedziałek-piątek ALBO system 4-brygadowy z dodatkiem zmianowym
  • Godziny pracy:
    6-14, 14-22, 22-6
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna
  • System wynagrodzeń:
    stała podstawa + premia za wyniki + dodatek zmianowy

Unilever Polska Bydgoszcz

Józefa Ignacego Kraszewskiego 20

Bydgoszcz

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • odważanie surowców i ich dozowanie do mieszalników
  • obsługa instalacji technologicznej, prowadzanie automatycznego mycia i dezynfekcji instalacji
  • stała kontrola ilości generowanych odpadów produkcyjnych i ich stanu
  • udział w modernizacji procesów produkcyjnych mających na celu eliminowanie strat i redukcję kosztów przy ścisłej współpracy z Działem Technicznym i Inżynieryjnym
  • praca w systemie 3-zmianowym (poniedziałek-piątek) albo w systemie zmianowym 4-brygadowym, z którym wiążą się dodatki finansowe (do wyboru)

Nasze wymagania

  • wykształcenie zasadnicze zawodowe lub średnie
  • znajomość obsługi komputera
  • umiejętność logicznego myślenia i szybkiego przyswajania przekazywanej wiedzy
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym

To oferujemy

  • pracę w nowoczesnej i dobrze zorganizowanej fabryce, z zaawansowanym systemem jakości, zapewniającej najwyższe standardy bezpieczeństwa, ergonomii, organizacji miejsca pracy i warunków socjalnych
  • stabilne zatrudnienie - umowa o pracę bezpośrednio w Unilever
  • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa brutto + dodatki za pracę zmianową, premia kwartalna i roczna) rosnące wraz z doświadczeniem pracownika i rozwojem kompetencji
  • nagrody w programie doceniania pracowników, nagrody w programie zgłaszania pomysłów-usprawnień
  • indywidualna ścieżka kariery oparta o możliwości podnoszenia kwalifikacji – roczne wdrożenie do pracy, szkolenia przygotowujące do pracy, wsparcie doświadczonych pracowników, zdobywanie uprawnień
  • bogata oferta benefitów
  • dodatkowy płatny urlop ojcowski
  • dodatkowy płatny urlop wypoczynkowy dla pracowników pracujących w systemie

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • program emerytalny
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • paczki świąteczne
  • dodatkowy urlop

Etapy rekrutacji

1

analiza CV

2

rozmowa rekrutacyjna

3

spotkanie rekrutacyjne

Jesteśmy częścią Unilever - jednego z największych na świecie producentów żywności, kosmetyków i środków czystości. Tworzymy miejsce pracy, w którym można realizować swoje cele, wpływając tym samym na lepszy biznes i lepszy świat. U nas będziesz współpracować z cenionymi markami, będziesz odpowiedzialny za wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań, małych i dużych, które sprawiają, że rozwijamy się i przodujemy na rynku. Udoskonalisz swoje umiejętności dzięki cennym radom naszych liderów i współpracowników, którzy zainspirują Cię do zmiany na lepsze. Dołącz do nas już dziś!

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami.

tel. 601 263 901

Fb: @UnileverPolskaFabryki

www.unilever.pl

Pracownik Produkcji - Operator Wytwarzania, Józefa Ignacego Kraszewskiego 20, Bydgoszcz