Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Pracownik produkcji

"FIBERGLASS FABRICS" S.C.O firmie

"FIBERGLASS FABRICS" S.C.

Torowa 4

Opole

Firma Fiberglass Fabricss S.C. - producent siatek z włókna szklanego i profili budowlanych z siedzibą w Opolu zatrudni osobę na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Obsługa maszyny do produkcji profili
  • Kontrola jakości wyprodukowanego produktu
  • Kompletacja towaru zgodnie z zamówieniem klienta
  • Utrzymywanie porządku na hali produkcyjnej

Wymagania:

  • Samodzielność w działaniu
  • Doskonała organizacja pracy
  • Odpowiedzialność i rzetelność

Oferujemy

  • Pracę w rozwijającej się firmie
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Motywujący system wynagrodzeń

Siedziba firmy mieści się na ulicy Torowa 4 w Opolu. Praca od godziny 8:00 do 16:00.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)

Ogłoszenie archiwalne