Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Pracownik Produkcji

Work Service S.A.O firmie

  • Opole, opolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Od Kandydatek i Kandydatów nie wymagamy doświadczenia.
Wystarczą chęci do nauki i pracy – wszystkiego Cię nauczymy.

Rozpoczynając pracę ze znajomym lub z paczką przyjaciół zyskujesz dodatkowy bonus finansowy

Pracownik ProdukcjiNumer ref.: OPA/WSSA-10/2020/2020/10/51

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Montaż foteli samochodowych,
  • Kontrola jakości materiałów,
  • Dbanie o porządek w miejscu pracy.

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • Dyspozycyjności do pracy w systemie zmianowym,
  • Zaangażowania w powierzone obowiązki,
  • Sprawności manualnej.

CO OFERUJEMY?

  • Zatrudnienie na umowę o pracę tymczasową, z możliwością przejęcia przez Adient,
  • Wynagrodzenie miesięczne 3500 zł brutto na start,
  • Tylko 1 miesiąc okresu próbnego, po którym możesz otrzymać dodatkowo premię do 15% podstawy wynagrodzenia,
  • Posiłek w zakładzie pracy z dofinansowaniem 5 zł dziennie,
  • Dopłata do dojazdów do 380 zł miesięcznie lub możliwość organizacji transportu,
  • Stałą opiekę Konsultanta Personalnego Work Service,
  • Lokalizacja firmy: Skarbimierz.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne