Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Produkcji

MOCHNIK Glass Sp. z o.o.

  • Składowa 6, Opole
    Opole, opolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Składowa 6

Opole

Twój zakres obowiązków

Opis stanowiska:

- Obsługa najnowocześniejszych maszyn i urządzeń,

- Odpowiedzialność za terminową realizację zleceń,

- Dbanie o właściwy poziom wydajności i spełnienie założeń produkcyjnych,

- Rozwiązywanie problemów technicznych oraz dbałość o bezpieczeństwo na linii produkcyjnej

Nasze wymagania

Wymagania:

- Wykształcenie minimum zawodowe

- Motywacja i chęć do pracy

- Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

- Gotowość do podjęcia pracy w trybie 3 zmianowym

To oferujemy

Oferujemy:

- Stawkę podstawową + premię,

- Pełny etat, umowa o pracę po okresie próbnym,

- Możliwość pracy w nadgodzinach (dodatkowo płatnych),

- Odzież roboczą

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji: za pomocą przycisku aplikuj lub kontakt telefoniczny tel: 77 42 32 824

O nas

Firma MOCHNIK Glass specjalizuje się w kompleksowej obsłudze inwestycji komercyjnych, publicznych oraz mieszkaniowych. Gwarantujemy profesjonalne doradztwo techniczne, indywidualne podejście do klienta oraz wszechstronne wykonanie zlecenia. Posiadamy doświadczenie we współpracy z architektami, projektantami, deweloperami, firmami budowlanymi oraz inwestorami. Naszymi flagowymi produktami są balustrady, przeszklenia, kabiny, daszki, drzwi.

Oferta MOCHNIK Glass kierowana jest zarówno do dużych odbiorców, jak i klientów indywidualnych z Polski, Niemiec, Austrii, Hiszpanii, Czech, Francji oraz innych krajów europejskich. Realizacje sygnowane przez MOCHNIK Glass odniosły wiele sukcesów wśród uznanych firm w Polsce oraz za granicami naszego kraju na rynku szklarskim.