Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Pracownik Produkcji

Weegree

3 6504 200 brutto / mies.
  • Opole

    Opole, opolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • pracodawca nie wymaga CV
  • rekrutacja zdalna
  • Praca zmianowa:tak
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki

Twój zakres obowiązków

  • Instalowanie części oraz komponentów zgodnie z instrukcją.

  • Używanie niezbędnych narzędzi i aparatury pomiarowej.

  • Współpraca z innymi działami w firmie.

  • Dbanie o powierzone narzędzia oraz stanowisko pracy.

Wymagania pracodawcy

  • Gotowości do pracy w systemie zmianowym.

  • Zaangażowania, dokładności oraz spostrzegawczości.

  • Chęci do rozwoju i podnoszenia umiejętności.

  • Dodatkowym atutem będzie zacięcie techniczne oraz sprawność manualna.

Mile widziane

  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku.

Pracodawca oferuje

  • Umowę o pracę.

  • Wynagrodzenie od 3650 - 4200 zł brutto.

  • Pracę od poniedziałku do piątku.

  • Motywacyjne premie.

  • Bogaty pakiet benefitów (m.in ubezpieczenie grupowe, bony Sodexo, prywatne ubezpieczenie medyczne).

  • Pracę w międzynarodowej firmie.

  • Praca w młodym zespole, imprezy integracyjne.

  • Możliwość rozwoju oraz podnoszenia umiejętności.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • bony towarowe

Dodatkowe informacje:

  • Decydując się na współpracę z nasza firmą, dostajesz gwarancję stabilności i ciągłości zatrudnienia. Zawsze współpracujemy z firmami, które gwarantują projekty długoterminowe. Jeśli będziesz chciał zmienić pracę, pomożemy Ci w znalezieniu innego pracodawcy, który będzie dla Ciebie odpowiedni.

  • Kontakt telefoniczny +48 604 223 348

Weegree

WEEGREE jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 18 lat współpracujemy z klientami z Belgii, Holandii i Polski. Solidność, wysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

Przewiń do profilu firmy