Ta oferta pracy jest nieaktualna od 14 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik Produkcji

  • Opole, Chróścice (pow. opolski), opolskie
  • Pracownik fizyczny
  • 03.06.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Nasz klient - niemiecka firma z okolic Opola – zajmująca się obróbką metali oraz budową maszyn do przemysłu tekstylnego poszukuje pracowników na stanowisko.

    Miejsce pracy: Chróścice k. Opola

    Nie wymagamy doświadczenia – firma gwarantuje gruntowne przeszklenie stanowiskowe, które pozwoli Ci nabyć nowe kompetencje i rozwinąć już posiadane umiejętności.

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • wynagrodzenie w kwocie 2400 zł netto miesięcznie
    • praca w systemie dwuzmianowym (1 tydzień – 6:00 -14:00, 2 tydzień – 14:00 – 22:00)

    Opis stanowiska:

    • dostarczanie materiałów do maszyny produkcyjnej
    • montaż i demontaż materiałów obrabianych
    • obsługa maszyn  CNC - nie wymagamy doświadczenia - gwarantujemy przeszkolenie

    Mile widziane u kandydatów są:

    • podstawowe umiejętności ślusarskie
    • znajomość rysunku technicznego

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV
    za pomocą przycisku "APLIKUJ"

    Informacji w sprawie rekrutacji udziela:

    Beata Tasarz

    Administratorem danych jest ILLUSTRO Doradztwo S.C. z siedzibą w Opole 45-131, Cygana 4.

    Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej
    i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści
    swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne
    i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

    Więcej informacji dotyczących przetwarzania Pani/Pana danych osobowych znajduje się
    pod linkiem Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych.