Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Produkcji - Pakowacz

Huhtamaki Foodservice Poland Sp z o.o.O firmie

  • Handlowa 20, Czeladź
    Czeladź, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Huhtamaki Foodservice Poland Sp z o.o.

Handlowa 20

Czeladź

Twój zakres obowiązków

  • Terminowa realizacja zadań produkcyjnych wyznaczonych przez przełożonego.

  • Właściwe pakowanie i znakowanie produktu.

  • Kontrola wizualna pakowanego produktu.

  • Sprawdzanie zgodności produktu z aktualnie obowiązującą specyfikacją.

  • Obsługiwanie środków transportu ręcznego.

  • Dbanie o czystość obsługiwanego odcinka linii produkcyjnej.

Nasze wymagania

  • Zdolności manualne.

  • Umiejętność pracy w grupie.

  • Chęć do pracy.

  • Dokładność i sumienność.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności;

  • Pracę w miłej atmosferze;

  • Możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia w stale rozwijającej się organizacji;

  • Pracę w systemie 3-zmianowym lub 4-brygadowym (5 dni pracy (w tym sobota i niedziela) po 8h);

  • Comiesięczny dodatek za pracę w systemie 4b (min. 450zł brutto)

  • Premia regulaminowa (miesięczna, do 380zł brutto)

  • Nagroda uznaniowa (miesięczna, do 200zł brutto)

  • Nagrody (Kaizen – Program Pomysłów Pracowniczych, Nagroda Zero Absencji, Nagroda BHP).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Jesteśmy liderem rynkowym w skali globalnej i ekspertem w produkcji opakowań. Mając to na względzie HUHTAMAKI FOODSERVICE POLAND Sp. z o.o. konsekwentnie prezentuje szeroką gamę naczyń i opakowań charakteryzujących się najwyższą jakością oraz atrakcyjnym wyglądem, po to, aby nasza marka nie tylko wyróżniała się z tłumu, ale była również chętnie wybierana przez konsumentów.

Przewiń do profilu firmy