Ta oferta pracy jest nieaktualna od 263 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik produkcji (pakowanie szynki)

  • Sassenheim, Holandia
  • Pracownik fizyczny
  • 2017-12-01

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Pracownik produkcji
    (pakowanie szynki)
    Miejsce pracy: Sassenheim
    Nr ref:JGM/11/17

    Opis stanowiska:

    • Praca na linii produkcyjnej (produkcja szynki i bekonu) na stanowisku pakowacza.
    • Praca w systemie jednozmianowym.
    • Praca w temperaturze około 12 stopni.

    Wymagania:

    • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym.
    • Własne auto - mile widziane.
    • Brak przeciwwskazań do pracy w niskiej temperaturze.
    • Dokładność i samodzielność.

    Oferujemy:

    • Wynagrodzenie 10,04 euro brutto/h.
    • Zatrudnienie na warunkach holenderskich.
    • Wynagrodzenie wypłacane tygodniowo.
    • Zakwaterowanie: płatne 85,00 euro tygodniowo.
    • Ubezpieczenie: płatne 22,19 euro tygodniowo.
    • Bezpłatne dojazdy do pracy.
    • Ubrania robocze oraz sprzęt do pracy.
    • Pomoc przy organizacji wyjazdu do Holandii.

    Dodatkowe informacje:

    • Kontakt telefoniczny: 77 543 18 41, 77 543 18 53.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.