Ta oferta pracy jest nieaktualna od 17 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik produkcji (pakowanie szynki)

  • Sassenheim, Holandia
  • Pracownik fizyczny
  • 01.12.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Pracownik produkcji
(pakowanie szynki)
Miejsce pracy: Sassenheim
Nr ref:JGM/11/17

Opis stanowiska:

  • Praca na linii produkcyjnej (produkcja szynki i bekonu) na stanowisku pakowacza.
  • Praca w systemie jednozmianowym.
  • Praca w temperaturze około 12 stopni.

Wymagania:

  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym.
  • Własne auto - mile widziane.
  • Brak przeciwwskazań do pracy w niskiej temperaturze.
  • Dokładność i samodzielność.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie 10,04 euro brutto/h.
  • Zatrudnienie na warunkach holenderskich.
  • Wynagrodzenie wypłacane tygodniowo.
  • Zakwaterowanie: płatne 85,00 euro tygodniowo.
  • Ubezpieczenie: płatne 22,19 euro tygodniowo.
  • Bezpłatne dojazdy do pracy.
  • Ubrania robocze oraz sprzęt do pracy.
  • Pomoc przy organizacji wyjazdu do Holandii.

Dodatkowe informacje:

  • Kontakt telefoniczny: 77 543 18 41, 77 543 18 53.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.