Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik produkcji

RM TECHNIK Sp. z o.o.

Ogrodowa 10

Papowo Toruńskie (pow. toruński)

Twój zakres obowiązków

  • prace przy odbiorze i pakowaniu części z tworzywa sztucznego

  • nadzór nad ciągłością produkcji

  • dodawanie surowca

  • kontrola wzrokowa jakości detalu

Nasze wymagania

  • poszukujemy osoby sumiennej i zaangażowanej

  • umiejętność pracy w zespole

  • dbałość o porządek na stanowisku pracy

  • gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym

  • osoby w wieku emerytalnym również mile widziane

To oferujemy

  • umowa o pracę na pełen etat

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • dla zainteresowanych możliwość rozwoju w dziedzinie formowania wtryskowego

Firma RM Technik Sp. z o.o. zatrudni na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI

Przewiń do profilu firmy