Oferta pracy

Pracownik Produkcji

Laboratorium Kosmetyczne FLOSLEKO firmie

Laboratorium Kosmetyczne FLOSLEK

Geodetów 154

Piaseczno

Laboratorium Kosmetyczne FLOSLEK w związku z dynamicznym
rozwojem prowadzi rekrutację na stanowisko:

Pracownik ProdukcjiNumer ref.: Nr ref. PROD/06/2020

Opis stanowiska:

  • Pomoc w obsłudze urządzeń do produkcji wyrobów kosmetycznych,
  • Ręczne pakowanie wyrobów kosmetycznych,
  • Dbałość o konfekcjonowanie wyrobu zgodnie z kartą produktu,
  • Prace porządkowe.

Wymagania:

  • Bardzo dobre zdolności manualne,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Sumienność, zaangażowanie w wykonywaną pracę,
  • Aktualne badania Sanitarno-Epidemiologiczne.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Stabilne warunki zatrudnienia, umowa o pracę,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Prywatna opieka medyczna,
  • Dofinansowanie do karty Multisport.

Prosimy o przesyłanie aplikacji z nr ref. w tytule maila. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy