Oferta pracy

Pracownik Produkcji

benett PEOPLE

  • Piaseczno

    Piaseczno, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • rekrutacja zdalna
  • Praca zmianowa:tak, 2 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Rekrutujemy dla

Benett PEOPLE Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego (cert. nr 7055) dla Naszego klienta z Piaseczna, firmy zajmującej się produkcją wysokiej jakości preparatów kosmetycznych, poszukujemy osoby na stanowisko:

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa maszyny produkującej masy kosmetyczne

  • Nadzór nad surowcami w magazynie podręcznym

  • Dbałość o czystość maszyn i urządzeń, surowców, oraz produkowanego wyrobu

  • Wypełnianie dokumentacji produkcyjnej i higienicznej

  • Do zadań należy również przenoszenie ciężkich mas kosmetycznych

Wymagania pracodawcy

  • Dostępność do pracy w systemie II zmianowym od poniedziałku do piątku

  • Wykształcenie minimum średnie

  • Otwartość na zdobywanie wiedzy

  • Dobra organizacja pracy

  • Umiejętność pracy w zespole

Pracodawca oferuje

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio z Klientem

  • Ciekawą pracę w prężnie rozwijającej się firmie

  • Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych