Ta oferta pracy jest nieaktualna od 25 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik Produkcji - Płatki Śniadaniowe Nestle

  • Toruń, Lubicz Górny (pow. toruński), kujawsko-pomorskie
  • Pracownik fizyczny
  • 2017-01-04

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Zadania:

Do obowiązków osób zatrudnionych na stanowisku Pracownika Produkcji należeć będą aktywności związane z procesem pakowania produktów, a po odpowiednim przeszkoleniu również obsługa maszyn w obszarze pakowni. Wszelkie pomysły dotyczące usprawnień stanowiska i obszaru pracy są mile widziane.

Wymagania:

- mile widziane wykształcenie średnie techniczne

- preferowane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

- podstawowa umiejętność obsługi komputera

- umiejętność pracy w zespole

- komunikatywność

- gotowość do podjęcia pracy zmianowej w systemie 4 brygadowym

Oferujemy:

- mailowo na adres rekrutacja@cppl.nestle.com z nazwą stanowiska w tytule oraz dopiskiem czy praca w Toruniu czy w Lubiczu

- osobiście na recepcji, ul Szosa Lubicka 38/58, 87-100 Toruń

- za pomocą portalu pracuj.pl - kliknięcie poniższego przycisku "Aplikuj"

Miejsce pracy:

Toruń

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się