Ta oferta pracy jest nieaktualna od 478 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik Produkcji - Płatki Śniadaniowe Nestle

  • Toruń, Lubicz Górny (pow. toruński), kujawsko-pomorskie
  • Pracownik fizyczny
  • 2017-01-04

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Zadania:

    Do obowiązków osób zatrudnionych na stanowisku Pracownika Produkcji należeć będą aktywności związane z procesem pakowania produktów, a po odpowiednim przeszkoleniu również obsługa maszyn w obszarze pakowni. Wszelkie pomysły dotyczące usprawnień stanowiska i obszaru pracy są mile widziane.

    Wymagania:

    - mile widziane wykształcenie średnie techniczne

    - preferowane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

    - podstawowa umiejętność obsługi komputera

    - umiejętność pracy w zespole

    - komunikatywność

    - gotowość do podjęcia pracy zmianowej w systemie 4 brygadowym

    Oferujemy:

    - mailowo na adres rekrutacja@cppl.nestle.com z nazwą stanowiska w tytule oraz dopiskiem czy praca w Toruniu czy w Lubiczu

    - osobiście na recepcji, ul Szosa Lubicka 38/58, 87-100 Toruń

    - za pomocą portalu pracuj.pl - kliknięcie poniższego przycisku "Aplikuj"

    Miejsce pracy:

    Toruń