Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik produkcji

Wiwax Sp. z o.o.

  • Długa 3, Płock
    Płock, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Długa 3

Płock

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa instalacji produkcyjnych

  • Pakowanie gotowego wyrobu

  • Bezpośredni nadzór nad prawidłową pracą aparatów i urządzeń instalacji, pod kątem utrzymania ciągłości produkcji

  • Nadzór nad procesem technologicznym

  • Wykonywanie powierzonych zadań z zachowaniem standardów BHP

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie, techniczne – mile widziane o profilu chemicznym

  • Mile widziane doświadczenie w firmie produkcyjnej – preferowana branża chemiczna

  • Umiejętność organizacji pracy i szybkiego uczenia się

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,

  • Dyspozycyjność – praca w systemie 4 brygadowym

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Dofinansowanie do dojazdów do pracy

  • Dofinansowanie do wypoczynku

  • Premię miesięczną

  • Szkolenia dla pracowników