Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik produkcji

CRI POLAND sp. z o.o.

  • Polkowice

    Polkowice, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

Miejsce pracy: Polkowice

Stanowisko: Pracownik produkcji

Poszukujemy osób bez doświadczenia na stanowisko pracownika produkcji. Praca na zakładzie specjalizującym się w produkcji silników spalinowych do samochodów. Osoba pełniąca tę funkcję będzie odpowiedzialna za przygotowanie komponentów, czynności montażowe w linii produkcyjnej, układanie części na linię produkcyjną zgodnie z instrukcjami. Kontrola części pod kątem ewentualnych wad według katalogu błędów.

Nasze wymagania

  • staranność przy wykonywaniu zadań

  • gotowość do pracy 3 - zmianowej od poniedziałku do piątku (dodatkowo w miarę potrzeb weekendy)

To oferujemy

- zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie

- pracę w systemie 3- zmianowym

- wynagrodzenie godzinowe:

18.00 PLN netto za godzinę - dla osób, które ukończyły 26 lat

20.13 PLN netto za godzinę - dla osób, które nie ukończyły 26 lat

24.92 PLN netto za godzinę - dla osób uczących się w wieku do 26 lat

Dodatki:

+20% - Nocny 22:00-6:00

+50% - Weekend

+70% - Nocny 22:00-6:00 w weekend

O nas

CRI to przedsiębiorstwo o profilu usługowym, którego głównym zadaniem jest dostarczanie innowacyjnych rozwiązań outsourcingowych dla przemysłu. Przedmiotem naszej działalności jest outsourcing procesów produkcyjnych, a także outsourcing logistyki wewnątrzzakładowej.