Oferta pracy

Pracownik produkcji - pomocnik malarni

Adecco Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Gliwice, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Aktualnie dla naszego klienta, który jest jednym z wiodących producentów na rynku systemów magazynowania, poszukujemy pracowników na stanowisko:

Pracownik produkcji - pomocnik malarni Numer ref.: MEC/ML/09/19/KTW/KS

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę za pośrednictwem Adecco z możliwością przejścia pod firmę Klienta
  • Praca na pełny etat na 3 zmiany od poniedziałku do piątku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + podwyżki + premie
  • Karnet sportowy w atrakcyjnej cenie
  • Program lojalnościowy Adecco+ CLUB: program zniżek u wybranych partnerów
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenie grupowego na życie
  • Możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku z wieloletnim doświadczeniem
  • Wsparcie przełożonych i przyjazną atmosferę w pracy
  • Pracę od zaraz

Wymagania:

  • Sprawność fizyczna
  • Chęć do pracy

Zakres obowiązków:

  • Praca w dziale Produkcji Automatyki Magazynowej

Oferta pracy tymczasowej

Poleć ofertę swoim znajomym! Mamy wiele miejsc pracy!

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy