Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Pracownik produkcji

ANNA LEWECKA SERWIS PERSONALNYO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • Umowa zlecenie
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Anna Lewecka Serwis Personalny to firma z branży HR. Rekrutujemy dla firm z różnych obszarów. Naszą misją jest maksymalne dopasowanie firmy i pracownika. Oszczędzamy czas i przyczyniamy się do sukcesów naszych partnerów poprzez zastosowanie nowoczesnych technik rekrutacyjnych wspieranych innowacyjnymi technologiami informatycznymi.

Dla naszego klienta, z branży budowlanej, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • obsługa maszyn i linii produkcyjnej,
  • kontrola jakości wytwarzanych detali,
  • dbanie o stan techniczny urządzeń oraz czystość i porządek na stanowisku pracy,
  • realizacja planów produkcyjnych.

Wymagania:

  • minimum roczne doświadczenie w pracy na produkcji,
  • znajomość branży tworzyw sztucznych,
  • motywacja do zdobywania nowych umiejętności,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej,
  • sprawność manualna.

Oferujemy:

  • stawkę godzinową + premie od zaangażowania,
  • pracę na dwie zmiany i wolne weekendy,
  • umowę zlecenie,
  • brak korporacyjnej atmosfery,
  • zatrudnienie możliwe od zaraz,
  • początkowe zatrudnienie przez Serwis Personalny,
  • po okresie sprawdzającym możliwość przejścia bezpośrednio do Klienta,
  • siedziba firmy mieści się w okolicy galerii Mallwowa.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku

Prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

Ogłoszenie archiwalne