Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Pracownik produkcji

LeasingTeam GroupO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Dodatkowa/tymczasowa
  • Pracownik fizyczny
Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Pracownik produkcji – 22zł/h – ZawadyNumer ref.: 0031935

Zakres obowiązków:

  • Obsługa maszyn produkujących akumulatory samochodowe.
  • Wizualna kontrola jakości akumulatora.
  • Bezwzględne zachowanie przepisów BHP.
  • Utrzymanie w czystości i porządku stanowiska pracy.

Oczekiwania:

  • Dyspozycyjności do pracy w systemie 3 zmianowym.
  • Braku przeciwwskazań zdrowotnych do pracy z ołowiem oraz do podnoszenia ciężarów do 30kg.
  • Umiejętności do pracy w zespole.
  • Ogólna wiedza mechaniczna lub techniczna - mile widziana.
  • Doświadczenie na produkcji - mile widziane.

Oferta:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową z możliwością przejęcia pracownika przez Firmę.
  • Stawka 22zł. brutto/h.
  • Bezpłatny posiłek regeneracyjny.
  • Odzież ochronną.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne