Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Pracownik Produkcji

KronospanO firmie

Rekrutacja zdalna

Kronospan

Wołkowyska 32

Poznań

jest wiodącym na świecie producentem paneli drewnopochodnych ● Nasze produkty znajdują zastosowanie we wszystkim, od podłóg i mebli po domy o konstrukcji szkieletowej ● Inwestujemy w innowacje od 1897 r. ● Nasze zintegrowane działania pozwalają nam dopracować każdy szczegół ● 27 krajów, ponad 40 zakładów.

Obecnie poszukujemy zaangażowanych profesjonalistów z pasją na stanowisko

Nr referencyjny: PMA/092020

Twoje obowiązki:

  • obsługa maszyn produkcyjnych
  • przygotowanie surowca do produkcji papieru
  • dbałość o utrzymanie czystości na stanowisku pracy

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie średnie lub zawodowe techniczne
  • znajomość obsługi komputera
  • zaangażowanie w wykonywane obowiązki
  • gotowości do pracy w systemie czterobrygadowym
  • mile widziane uprawnienia do obsługi urządzeń transportu bliskiego

Oferujemy:

  • pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji
  • lokalizacja w centrum Rataj (łatwy dojazd transportem MPK)
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • szkolenia wewnętrzne i wsparcie merytoryczne w okresie wdrożenia;
  • stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę bez okresu próbnego)
  • odpowiednie narzędzia pracy
  • udział w akcjach promujących ekologię
Oferty zawierające CV prosimy przesyła klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne