Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Pracownik Produkcji

Dalpo Poznań spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.O firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • współpraca z operatorem przy obsłudze maszyn produkcyjnych

  • bieżąca kontrola jakości wykonywanej produkcji

Nasze wymagania

  • weź pod uwagę, że pracujemy w systemie 3 zmianowym

  • oczekujemy zangażowania

To oferujemy

  • nie będziesz się martwił o stabilność firmy - nasza branża została praktycznie nienaruszona przez pandemię

  • sympatyczną i przyjazną atmosferę

  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego

  • udogodnienia, które oferuje rozbudowany pakiet socjalny

  • motywacyjne wynagradzanie oraz możliwość awansu pionowego lub poziomego w zależności od kompetencji

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę od 1 dnia pracy

  • wolne weekendy

  • brak nudy :)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

  • program rekomendacji pracowników

Etapy rekrutacji
1

Analiza przesłanych aplikacji

2

Kontakt rekrutera z wybranymi kandydatami

3

Spotkanie w siedzibie

4

Informacja zwrotna

Dalpo Poznań spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą rodzinną o charakterze produkcyjnym. Działamy na europejskim rynku od 30 lat. Nieustannie inwestujemy w nowe technologie oraz rozbudowujemy zespół specjalistów współpracujących z naszą Firmą.

Przewiń do profilu firmy