Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik produkcji

Exide Technologies S.AO firmie

  • Gdyńska 31/33, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Exide Technologies S.A

Gdyńska 31/33

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • obsługa maszyn produkujących akumulatory samochodowe

  • wizualna kontrola jakości akumulatora

Nasze wymagania

  • mile widziane posiadanie ogólnej wiedzy mechanicznej lub technicznej

  • dyspozycyjność do pracy w systemie 3 zmianowym

To oferujemy

  • wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas

  • premię regulaminową do 8% już po pierwszym miesiącu

  • darmowe 2 posiłki dziennie

  • kartę Multisport Benefit dofinansowaną dla pracownika i inne benefity

  • premię wakacyjną i świąteczną

  • dofinansowanie do kolonii dla dzieci

  • preferencyjną ofertę PZU

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w firmie o długoletniej tradycji

  • możliwość przyuczenia

  • dogodny dojazd komunikacją miejską miasta Poznania

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

Jesteśmy wiodącym producentem źródeł zakumulowanej energii.

Działamy w sektorze automotive, naszym klientom dostarczamy najwyższej jakości akumulatory samochodowe.

Tworzymy zgrany zespół ludzi, którzy swoją pracę wykonują z pasją i zaangażowaniem, dla których liczy się sukces naszego klienta.

Przewiń do profilu firmy

Jeżeli nie masz doświadczenia, nie martw się! Wszystkiego chętnie Cię nauczymy!

Jeśli podoba Ci się nasza oferta, prześlij do nas swoje CV wraz z kodem referencyjnym mailem za pomocą przycisku Aplikowania

Exide Technologies S.A.

Dział ZZL

ul. Gdyńska 31/33, 61-016 Poznań