Oferta pracy

Pracownik Produkcji

Work Service S.A.O firmie

3 6004 000 / mies. (zal. od umowy)
  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę, Umowa agencyjna
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko

Pracownik ProdukcjiNumer ref.: MO/WSSA-01/2021/2021/1/23
ZADANIA:
  • Łatwe prace montażowe przy panelach akustycznych,
  • Dbanie o porządek i bezpieczeństwo w miejscu pracy,
  • Dbałość o jakość wyprodukowanych elementów,
WYMAGANIA:
  • Zdolności manualne,
  • Gotowość do rozpoczęcia pracy od zaraz,
  • Doświadczenie w pracach produkcyjnych,
  • Znajomość rysunku technicznego (mile widziane).
OFERUJEMY:
  • Zatrudnienie na umowę o pracę tymczasową,
  • Wynagrodzenie podstawowe 3200 zł brutto/mies. + premia frekwencyjna 200zł brutto miesięcznie,
  • Premia po 1 miesiącu miesiącu pracy do 25%,
  • Praca w systemie II zmianowym od poniedziałku do piątku 6-14/14-22
  • Bezpłatny dojazd do miejsca pracy z Poznania i Stęszewa,
  • System kafeteryjny,
  • Miejsce pracy: Gądki k/Poznań
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne