Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik produkcji

TOPMET LightO firmie

  • Ostrowska 354, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • umowa o pracę
  • część etatu
  • pracownik fizyczny

TOPMET Light

Ostrowska 354

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • lakierowanie komponentów (profile oświetleniowe)

  • przygotowanie powierzchni elementów do malowania

  • kontrola jakości pomalowanych detali

  • przygotowanie kabiny malarskiej do pracy

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na stanowisku malarz proszkowy

  • dokładność i dbałość o jakość wykonania zadania

  • sprawność manualna

  • umiejętność pracy w zespole

  • umiejętność dobrej organizacji pracy

  • umiejętność szybkiego uczenia się

  • zaangażowanie i motywacja do działania

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie + premię

  • umowę o pracę w prężnie rozwijającej się firmie z 30-letnim stażem

  • miejsce pracy: Poznań

  • pracę w pełnym wymiarze godzin w systemie dwuzmianowym 6-14; 14-22

  • niezbędne narzędzia pracy

  • benefity socjalne (sport/kino/koncerty itp.)

  • pracę w przyjemnej atmosferze (imprezy i spotkania integracyjne).

Jesteśmy jedną z czołowych firm produkujących oświetlenie. Nasze produkty i rozwiązania techniczne można znaleźć na całym świecie.

Przewiń do profilu firmy