Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik produkcji

MOL Sp. z o.o.O firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • pomoc przy montażu rolet, moskitier oraz markiz

  • pakowanie gotowych wyrobów

Nasze wymagania

  • wymagany status studenta

  • dokładność, sumienność, rzetelność

  • zdolności manualne, spostrzegawczość

  • umiejętność pracy w grupie, zdolności komunikacyjne

  • elastyczność

  • chęć i motywacja do pracy oraz uczenia się

To oferujemy

  • zatrudnienie na umowę zlecenie

  • możliwość rozwoju, zdobycia nowych umiejętności

  • wynagrodzenie 20 zł netto na godzinę

MOL Sp. z o.o.

Firma MOL Sp. z o.o. jest czołowym producentem przesłon okiennych na terenie całej Europy.

Swoją działalność rozpoczęła w 1991 roku w Poznaniu i od prawie 30 lat pozostaje liderem w swej branży.

Przewiń do profilu firmy